☝️Vedeli ste, že nám môžete stoličku Adaptic vrátiť až 30 dní od zakúpenia? ☺️

Unikátne vankúše Kanuda pre váš každodenný komfort

Koncept vankúšov Kanuda vymyslel v roku 2005 renomovaný fyzioterapeut z Južnej Kórei. 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s liečbou pacientov s bolesťami krčnej chrbtice a so súvisiacimi problémami s držaním tela bol odhodlaný pomôcť svojim pacientom uľaviť od bolestí krku a umožniť im pohodlnejšie žiť.

Jeho pacientov po prebudení sa zo spánku často bolela krčná chrbtica, čo nebolo žiadnym prekvapením. Spánkom trávime tretinu času života a len málo z nás spí v správnej polohe.

bolest-krcni-patere.jpg

Vývoj vankúšov Kanuda

Rozhodol sa navrhnúť dokonalý vankúš pre svojich pacientov, pretože dobre vedel, že prevažná väčšina vankúšov na trhu nedokáže udržať rovné držanie krku, hoci to tvrdí. Navyše časom tieto vankúše slabnú, čo problém ešte viac prehlbuje.

Spolupracoval s tímom inžinierov z oddelenia výskumu a vývoja a navrhol jedinečný vankúš so zabudovanými výhodami fyzikálnej terapie a dosiahol tak správne narovnanie krku pri spánku na boku, a to nielen v prvý deň používania, ale aj v priebehu času. Od tej doby spoločnosť KANUDA zdokonaľuje svoje vankúše neustálym výskumom a vývojom a zaujíma popredné miesto v rebríčkoch spokojnosti zákazníkov.

spani-na-boku.webp

Čo znamená pojem Kanuda?

Názov Kanuda znamená “Zladenie tela a mysle so správnym držaním tela”.

Vankúše Kanuda pomohli znížiť bolesti krčnej chrbtice a zlepšiť spánok už viac ako 2 miliónom zákazníkov po celom svete.

Adaptic tím autorov

Skupina autorov pod značkou Adaptic, ktorí sa zaoberajú zdravým sedením. Pracujú na vývoji nových zdravotníckych výrobkov alebo pomáhajú zákazníkom pri výbere správnej stoličky.

Viac článkov

Stále scrollujete? Môžete čítať ďalej!