Len do 18.7.2024 kúpite Adaptic STYLE s 10% zľavou! | Plus 30 dní na vrátenie každého produktu

Skúsenosti zákazníkov

Prečítajte si skúsenosti našich zákazníkov

50 000+ spokojných majiteľov stoličiek Adaptic
4000+ spoločností sa spolieha na produkty Adaptic
7 showroomov, kde si môžete stoličku osobne vyskúšať.

Jitka Gasparikova

Vynikajúca stolička. Zbavila ma bolesti chrbta. Sedadlo je príjemne mäkké, pretože sa prispôsobuje pohybom tela. Sedadlo je zároveň stabilné. Nedochádza k prenosu tlaku na bedrá, ako je to v prípade stoličiek s pevným sedadlom

Zákazníci najčastejšie zdôrazňujú

  • Rýchly čas dodania
  • Kvalitné spracovanie
  • Skutočne rieši problémy s chrbtom
  • Luxusný vzhľad
  • Priateľský a ochotný personál showroomov

B. Thomas

Dovoľte mi, aby som vás informoval, že som včera dostal svoju novú stoličku Evora+. Doručenie so sledovacím číslom kuriéra bolo perfektné, montáž stoličky bola jednoduchá. Chvíľu mi trvalo, kým som sa zoznámil so spôsobom sedenia, ale už teraz milujem nový pocit zo sedenia na stoličke.

Stolička vyzerá dobre a má vynikajúcu kvalitu. Ďakujem za vašu podporu a za to, že ste mi umožnili poslať stoličku do Švajčiarska. Určite ju odporučím priateľom, ktorí si chcú kúpiť novú stoličku.

S láskavým pozdravom Thomas B.

Junková Romana

Stolička Adaptic ku mne prišla v pravý čas. Môj kancelársky chrbát volal po radikálnom riešení. Po dlhých rokoch sedenia na bežných kancelárskych stoličkách potrebovala podporu a vhodnú pomoc. A tak padlo rozhodnutie. A bolo to jedno z najlepších, aké som za dlhý čas urobila. Samozrejme, že som to neurobila hneď. Predchádzalo tomu trochu internetového prieskumu, čítania a porovnávania. Vhod mi prišiel fakt, že som si mohla stoličku vyskúšať na niekoľko dní, a že sa ku mne spoločnosť stále správala láskavo a v dnešnej dobe až nezvyčajne ústretovo.

Váhanie, či skutočne investovať do svojho zdravia týmto spôsobom, sa vyplatilo. Evora a ja sme naozaj kamarátky. Trávime spolu celý deň v kancelárii a vychádzame spolu veľmi dobre. Som jej vďačná za to, že mi pomohla správne upraviť sedenie, odstrániť bolesti chrbta a ešte postupne posilniť hlboké stabilizačné svaly. Krok za krokom, vlastným tempom. Pravidelné cvičenie nenahradí, o tom sú dnes zdravé chrbty. Ale ako užitočný sprievodca a pomocník pri sedavej práci funguje dobre. Umožňuje mi byť v čo najväčšom pohodlí a vybrať si presne takú polohu, akú potrebujem. Či už mám pocit, že potrebujem aktívne sedieť, alebo vhodným polohovaním sedadla sa môžem "uzamknúť" a sedieť pokojne a oddýchnuť si od pohybu pružiny.

Je príjemné vrátiť sa každé ráno do kancelárie a vedieť, že na mňa čaká spoľahlivý partner, ktorý mi spríjemní deň.

Mgr. Marcela P.

Dobrý deň, posielam vám spätnú väzbu na vašu stoličku (o farbe a type sme sa dohodli telefonicky).

Jedným slovom - PARÁDA. Som nesmierne spokojná.

Dodalo mi to novú energiu do práce. Nemusím myslieť na bolesť chrbta a bedier (pretože ma už nebolí) a na to, koľko mám rokov...;-) Na vašej stoličke som mladé dievča plné elánu a energie. Navyše je to krásny dizajnový kúsok. Páči sa mi typ aj farba. Veľmi pekne vám ďakujem.

Martina L.

Dobrý deň,
Chcela by som vám veľmi pekne poďakovať, už po prvom dni som z tejto stoličky nadšená! Chcela by som tiež vyzdvihnúť služby, ktoré mi poskytol váš zamestnanec v Prahe 8. Strávil so mnou asi hodinu, perfektne mi poradil a nechal ma stoličku v kľude vyskúšať.

Som rada, že som sa pre to rozhodla! 😊

Prajem vám krásny deň a víkend.
S pozdravom,
Martina L.

(Zákazníčka si objednala zdravotnú stoličku Adaptic Evora +)

  • priateľský a ochotný personál v Prahe 8

MVDr. Huňát Alexander

Dobrý deň, už roky trpím bolesťami chrbta. Už po niekoľkých minútach sedenia sa moje utrpenie zhoršilo a musel som si vziať lieky na zmiernenie bolesti. Nechcel som podľahnúť trvalým bolestiam a začal som cielene cvičiť a upravil som si stravu. Napriek tomu sa mi bolesti chrbta vracali, keď som sedel (najmä pri počítači), a tak som sa rozhodol zmeniť spôsob sedenia. Preštudoval som nespočetné množstvo stoličiek a kresiel, až som narazil na váš výrobok - ADAPTIC COMFORT, ktorý ma zaujal už na internete. Jeho parametre sľubovali riešenie mojej bolesti pri sedení.

Asi po týždni používania môžem povedať, že váš produkt úplne prekonal moje očakávania. V prípade vašej stoličky ide o "geniálny" výrobok, ktorý zmierňuje problémy s bolesťami chrbta tým, že vyrovnáva rovnováhu jednotlivých svalových partií chrbta, pričom nedochádza k jednostrannému preťažovaniu týchto partií spôsobujúcemu bolesť. Bez akejkoľvek skromnosti možno povedať, že v tomto prípade ergonómia zvíťazila. O to radostnejšie je zistenie, že to, čo vymysleli české hlavy, dokončili zlaté české ruky. Gratulujeme a ešte raz ďakujeme!!! Prajem vám veľa spokojných (v mojom prípade nadšených) zákazníkov.

S úctou, MVDr. Alexander Huňát

Füssiová Lenka

Blahoželám ku kvalitnému produktu a profesionalite vašej spoločnosti. Stoličku Adaptic som náhodne vyskúšala v čakárni fyzioterapeutickej kliniky. Ešte nikdy som nesedela tak zdravo a pohodlne. Po krátkej telefonickej konzultácii s vami som si stoličku kúpila. O dva dni neskôr som ju mala doma. Ako ste sľúbili. Stoličku rada odporučím prakticky každému, či už na doma alebo do práce. Páči sa mi jej dynamika. Vďaka všestranne sklopnému podsedáku, flexibilným opierkam rúk a opierkam hlavy je v podstate nemožné stuhnutie krku, kyčlí alebo nôh. Stolička je určite jednou z tých drobností, ktoré robia deň lepším, zdravším a zábavnejším. Ďakujeme!

Procházka Jan

Keď prišla manželka prvýkrát domov s reklamou na zdravotnú stoličku, zahundral som, nech si ju teda kúpi... Ale keď mi prezradila cenu, povedal som jej, že sa zbláznila. Myslel som to vážne, niežeby som úplne pozeral na každú korunu, vo firme máme stoličky za niekoľko stoviek, ale táto suma sa mi zdala prehnaná. Moja žena ale málokedy niečo ľahko vzdá. Tak dlho mi nosila rôzne články o zdravom sedení, odborné recenzie alebo skúsenosti iných zákazníkov, ktoré zohnala na internete, až som ustúpil s tým, že to vezmem ako investíciu. Žena totiž pracuje z domu ako účtovníčka, som rád, že ju práca baví a viem, že často si líhala s tým, že ju strašne bolí chrbát. Adaptic dostala pod stromček. Priznám, že som si na stoličku občas sám sadol, potom som si zvykol na nej sedieť, keď som potreboval urobiť doma nejakú kancelársku prácu - no a dnes máme doma každý svoju.

Stolár Andrej

Moje skúsenosti s produktom Adaptic Xtreme

Zozaciatku trochu nezvyk na tento typ sedenia, ale velmi rychlo ho zacne clovek ocenovat. Podsedak je tak neskutocne flexibilny, umoznuje extremne naklony, az chrbtica doteraz zvyknuta na strnule sedenie, spieva. Pracovna poloha je idealna s naklonom vpred, relaxacna naopak s opretim o opierku chrbta. S obcasnymi bocnymi naklonmi nehrozi ziadna strnulost. Clovek sa citi ako na clne.

Ano, ako mi bolo avizovane, prve dni prichadza mierna unava a svalovica pri svaloch spodneho chrbta. Je to normalne, kedze teraz nie su zafixovane, ale musia jemne pracovat. Avsak po dlhsej praci pri pocitaci nieje postavenie sa zo stolicky sprevadzane strnulostou chrbtice. Clovek sa citi, ako keby bol rozcviceny. Je to vazne velky rozdiel. Neviem ako som mohol pracovat doteraz na beznej stolicke :)

Ano, cena stolicky nieje ani nahodou nizka, ale za zdravy chrbat rozhodne stoji.

  • neuveriteľne flexibilný podsedák
  • možnosť vyskúšať si rôzne modely stoličiek
  • veľmi priateľský a ochotný personál

Bartoš Tomáš

Ako IT špecialista poznám v práci vlastne len dve polohy: buď sa plazím po zemi a zapájam káble, alebo sedím pri stole s očami zaborenými do obrazovky. Dlho som sa bál, že to odnesie zrak a namiesto toho som v zime maródil s chrbtom. Odvtedy chodím pravidelne cvičiť a na základe odporúčania fyzioterapeuta som si kúpil aj zdravotnú stoličku Adaptic. Cítim sa ako znovuzrodený. Chvíľku mi trvalo, než som si na ňu privykol, ale dnes na ňu nedám dopustiť!

Hlavatá Lucie

V práci sme dostali k dispozícii dosť vysokú sumu určenú na zlepšenie pracovných podmienok. Premýšľala som, ako ju vhodne minúť a narazila som na článok o zdravom sedení. A hneď som sa v ňom našla! Pracujem ako manažérka, veľa času síce lietam v teréne, ale napriek tomu denne šesť aj viac hodín presedím, keď finišujem nejakú akciu, tak aj omnoho viac. Od minuloročnej oslavy narodenín ma často bolieval chrbát. Takže už mesiac mám v kancelárii krásnu zelenú Evora Plus, a aj keď viem, že je to zatiaľ krátky čas, mám z nej radosť a buď si to vsugerujem, alebo bolesti chrbta úplne prestali. Teraz som spokojná.

Krátká Martina

Stoličku mi odporučila kolegyňa. V kancelárii som často kňučala, že ma bolí chrbát, keď doma musím dorobiť pracovné resty, až mi raz Alena ukázala na webe zdravotnú stoličku Adpatic Evora Plus. Chvíľku som gúľala očami, ako hlboko budem musieť siahnuť do vrecka, ale dnes to neľutujem! Rozumná investícia do vlastného zdravia predsa za to stojí!

Eliška S.

Sedenie je úžasné, aj keď sedím 10 hodín, nemám vôbec bolesti chrbta, som nadšená. :-) Nedá sa to s predchádzajúcou stoličkou porovnať. Myslím, že úlohu hrá aj veľkosť. Tá predchádzajúca bola navyše pre mňa velmi veľká. Ale balans sedadla je určite hlavným dôvodom. Myslela som si, že mi to bude prekážať, ale naopak. Je to veľmi príjemné. So stoličkou sa aj dobre manipuluje, no skrátka je to zázrak.

Majte sa krásne. :-)