☝️Vedeli ste, že nám môžete stoličku Adaptic vrátiť až 30 dní od zakúpenia? ☺️

Adaptic v médiách

Tretinu ľudí v kanceláriách trápia kvôli sedeniu bolesti chrbta. Čo s tým?

6. 12. 2019 - Medzi profesie, ktoré najčastejšie trpia sedavým zamestnaním, patrí okrem zamestnancov v administratíve a študentov tiež účtovníčky, učitelia, operátori alebo pracovníci v informačných technológiách, píše český iDnes.cz a prináša odporúčania, ako zvoliť správnu stoličku aj ako cvičiť.

Čítať celý článok

Zdravotné stoličky Adaptic sú v predaji tiež na Slovensku

22. 10. 2019 - Tiež na Slovensku si môžu zákazníci kúpiť stoličky Adaptic, ktoré predstavujú najnovšie riešenie zdravého sedenia. Okrem kamenných predajní sa dajú kúpiť aj online v e-shope www.adaptic-stolicky.sk.

Čítať celý článok

Stolička na pružine: Vyskúšali sme balančné stoličky pri celodennej práci pri počítači

18. 4. 2019 - Redakcia prestížneho počítačového magazínu Živě.cz otestovala našu a konkurenčnú zdravotnú stoličku na pružine. Aj keď sa v texte zamýšľajú o prospešnosti zdravého sedenia, výsledky testov dokazujú, že je stolička s výkyvným sedákom pre telo prospešná. Vnútri článku nájdete aj užitočná videa.

Čítať celý článok

Zdravotné stoličky Adaptic zvíťazili v nezávislom teste fyzioterapeutov

18. 3. 2019 - Slovenskí čitatelia môžu porovnať zdravotné stoličky Adaptic a SpinaliS v súhrnnom teste FYZIOkliniky v článku na webe Pravda.sk.

Čítať celý článok

Ako sa zbaviť bolesti chrbta: Test zdravotnej stoličky Adaptic

22. 2. 2019 - Stoličku Adaptic Evora + podrobil redakčnému testu biznisový magazín OnBusiness.cz. Po štyroch týždňoch sedení testujúci redaktor hlási zmiznutie bolestí chrbta, ktoré ho trápili na predchádzajúcej kancelárskej stoličke.

Čítať celý článok

Zdravotné stoličky Adaptic sú víťazom nezávislého testu fyzioterapeutov

Zdravotné stoličky s výkyvným sedákom Adaptic vyhrali 1. miesto v teste zravotných stoličiek na trhu vykonanom odborníkmi centra fyzioterapeutickej starostlivosti FYZIOklinika v Prahe. Porovnanie s konkurenčným SpinaliS nájdete na webe Českénoviny.cz vydávanom ČTK.

Čítať celý článok

Viac ako tretina Čechov trpí bolesťou chrbta. Môže za to sedenie?

24. 1. 2019 - Každý druhý človek denne presedí 6-8 hodín, vyplýva z prieskumu, ktorý uskutočnila agentúra STEM / MARK. Bolesťou chrbta pravidelne trpí a prisudzuje to sedeniu 36 % ľudí, pritom len tretina opýtaných (34 %) je presvedčená, že sedí na kvalitnej stoličke.

Čítať celý článok

Ak pohodlnú stoličku máte vy?

24. 1. 2019 - Český denník Mladá fronta Dnes si všíma, že firmy sa predháňajú v poskytovaní benefitov zamestnancom, a zdôrazňuje, že základ spokojnosti ľudí je v zdravom sedení. Trendom súčasnosti je umožniť zamestnancom vybrať si správnu stoličku či stôl. V článku cituje výsledky prieskumu našej spoločnosti Adaptic, z ktorého vyplynulo, že tretina populácie je presvedčená, že nemá správnu stoličku a ďalšia takmer tretina sa v tejto problematike vôbec nevyzná, hoci je sedavý životný štýl považovaný za hrozbu a počet ľudí s týmito problémami narastá.

Čítať celý článok

Sedavé zamestnanie v kancelárii je skoro nebezpečnejší ako práca robotníka

13. 12. 2018 - Článok na českom iDnes upozorňuje, že polovica Čechov má nedostatok pohybu, čo v kombinácii so zlými pracovnými podmienkami predstavuje vážne zdravotné riziko. Nie je to aj váš prípad? A viete, čo s tým?

Čítať celý článok

Viete, ako sedieť, aby vám práca nezničila zdravie?

14. 11. 2018 - Orientačne sa dá povedať, že bežná kancelárska stolička je dobrá do zasadačky na hodinové sedenie s klientom, na ergonomickej stoličke bez následkov vydrží vaše telo pracovať polovicu pracovnej doby, ale pre naozaj dlhodobú sedavú prácu je vhodná práve zdravotná stolička s výkyvným sedákom na pružine. Ako správne sedieť aby vám práca nezničila chrbát opisuje EURO.