☀️ JARNÁ ZĽAVA na detskú stoličku MIO Kids a najpredávanejšiu stoličku EVORA PLUS, vybrané farby, len do 15.6.2022

Recenzie Adaptic

Eliška S. Senior Clinical Research |  

Sedenie je úžasné, aj keď sedím 10 hodín, nemám vôbec bolesti chrbta, som nadšená. :-) Nedá sa to s predchádzajúcou stoličkou porovnať. Myslím, že úlohu hrá aj veľkosť. Tá predchádzajúca bola navyše pre mňa velmi veľká. Ale balans sedadla je určite hlavným dôvodom. Myslela som si, že mi to bude prekážať, ale naopak. Je to veľmi príjemné. So stoličkou sa aj dobre manipuluje, no skrátka je to zázrak.

Majte sa krásne. :-)

100 % ★★★★★ ★★★★★
Martina Krátká Účtovníčka |  

Stoličku mi odporučila kolegyňa. V kancelárii som často kňučala, že ma bolí chrbát, keď doma musím dorobiť pracovné resty, až mi raz Alena ukázala na webe zdravotnú stoličku Adpatic Evora Plus. Chvíľku som gúľala očami, ako hlboko budem musieť siahnuť do vrecka, ale dnes to neľutujem! Rozumná investícia do vlastného zdravia predsa za to stojí!

100 % ★★★★★ ★★★★★
Jan Procházka Konštruktér |  

Keď prišla manželka prvýkrát domov s reklamou na zdravotnú stoličku, zahundral som, nech si ju teda kúpi... Ale keď mi prezradila cenu, povedal som jej, že sa zbláznila. Myslel som to vážne, niežeby som úplne pozeral na každú korunu, vo firme máme stoličky za niekoľko stoviek, ale táto suma sa mi zdala prehnaná. Moja žena ale málokedy niečo ľahko vzdá. Tak dlho mi nosila rôzne články o zdravom sedení, odborné recenzie alebo skúsenosti iných zákazníkov, ktoré zohnala na internete, až som ustúpil s tým, že to vezmem ako investíciu. Žena totiž pracuje z domu ako účtovníčka, som rád, že ju práca baví a viem, že často si líhala s tým, že ju strašne bolí chrbát. Adaptic dostala pod stromček. Priznám, že som si na stoličku občas sám sadol, potom som si zvykol na nej sedieť, keď som potreboval urobiť doma nejakú kancelársku prácu - no a dnes máme doma každý svoju.

100 % ★★★★★ ★★★★★
Lucia Hlavatá Manažérka |  

V práci sme dostali k dispozícii dosť vysokú sumu určenú na zlepšenie pracovných podmienok. Premýšľala som, ako ju vhodne minúť a narazila som na článok o zdravom sedení. A hneď som sa v ňom našla! Pracujem ako manažérka, veľa času síce lietam v teréne, ale napriek tomu denne šesť aj viac hodín presedím, keď finišujem nejakú akciu, tak aj omnoho viac. Od minuloročnej oslavy narodenín ma často bolieval chrbát. Takže už mesiac mám v kancelárii krásnu zelenú Evora Plus, a aj keď viem, že je to zatiaľ krátky čas, mám z nej radosť a buď si to vsugerujem, alebo bolesti chrbta úplne prestali. Teraz som spokojná.

100 % ★★★★★ ★★★★★
Tomáš Bartoš IT špecialista |  

Ako IT špecialista poznám v práci vlastne len dve polohy: buď sa plazím po zemi a zapájam káble, alebo sedím pri stole s očami zaborenými do obrazovky. Dlho som sa bál, že to odnesie zrak a namiesto toho som v zime maródil s chrbtom. Odvtedy chodím pravidelne cvičiť a na základe odporúčania fyzioterapeuta som si kúpil aj zdravotnú stoličku Adaptic. Cítim sa ako znovuzrodený. Chvíľku mi trvalo, než som si na ňu privykol, ale dnes na ňu nedám dopustiť!

Používame cookies.
Súhlasím