☀️ JARNÁ ZĽAVA na detskú stoličku MIO Kids a najpredávanejšiu stoličku EVORA PLUS, vybrané farby, len do 15.6.2022

Poradňa

Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT

Názory odborníkov

Vedúci fyzioterapeut, FYZIOklinika Praha 4 - Chodov

Ak trávite značnú časť dňa sedením, môžete na sebe spozorovať zdravotné problémy nielen pohybového aparátu, ale aj napr. bolesti hlavy, búšenie srdca alebo tlak pri srdci, poruchy ...
Čítať celý názor

Bc. Jana Bouzková

Názory odborníkov

Fyzioterapeut

Názory na zásady správneho sedu prechádzajú určitou genézou, a tak sa môžeme stretnúť s rôznymi, často odlišnými výklady. Odborníci sa však zhodujú v jednom, a tým je neurofyziolog...
Čítať celý názor

Zdravotné stoličky Adaptic sú víťazom nezávislého testu fyzioterapeutov

Adaptic v médiách

Zdravotné stoličky s výkyvným sedákom Adaptic vyhrali 1. miesto v teste zravotných stoličiek na trhu vykonanom odborníkmi centra fyzioterapeutickej starostlivosti FYZIOklinika v Prahe. Porovnanie s konkurenčným SpinaliS nájdete na webe Českénoviny.cz vydávanom ČTK.

Čítať celý článok

Čo robiť pri zablokovaní bedrovej chrbtice?

Odborné články

Často sa to stáva pri jednorázovom zaťažení v športe, ale aj doma alebo na záhradke, keď sa pre niečo prudko ohneme alebo chceme zo zeme zdvihnúť ťažšie predmet, nemôžeme sa už narovnať a neznesiteľne nás bolí chrbát. Blokádu chrbtice poznáme skôr pod ľudovým označením húser, hexenšuš alebo ischias.

Čítať celý článok

Ako funguje chrbtica a čo spôsobuje bolesť chrbta

Odborné články

Ak sa zaujímate o zdravé sedenie, mali by ste niečo vedieť o chrbtici, ktorá je základnou osou tela a preto má jej správne postavenie vplyv na to, ako sa cítime, keď veľa sedíme.

Čítať celý článok
Eliška S. Senior Clinical Research |  

Sedenie je úžasné, aj keď sedím 10 hodín, nemám vôbec bolesti chrbta, som nadšená. :-) Nedá sa to s predchádzajúcou stoličkou porovnať. Myslím, že úlohu hrá aj veľkosť. Tá predchádzajúca bola navyše pre mňa velmi veľká. Ale balans sedadla je určite hlavným dôvodom. Myslela som si, že mi to bude prekážať, ale naopak. Je to veľmi príjemné. So stoličkou sa aj dobre manipuluje, no skrátka je to zázrak.

Majte sa krásne. :-)

100 % ★★★★★ ★★★★★
Martina Krátká Účtovníčka |  

Stoličku mi odporučila kolegyňa. V kancelárii som často kňučala, že ma bolí chrbát, keď doma musím dorobiť pracovné resty, až mi raz Alena ukázala na webe zdravotnú stoličku Adpatic Evora Plus. Chvíľku som gúľala očami, ako hlboko budem musieť siahnuť do vrecka, ale dnes to neľutujem! Rozumná investícia do vlastného zdravia predsa za to stojí!

100 % ★★★★★ ★★★★★
Tomáš Bartoš IT špecialista |  

Ako IT špecialista poznám v práci vlastne len dve polohy: buď sa plazím po zemi a zapájam káble, alebo sedím pri stole s očami zaborenými do obrazovky. Dlho som sa bál, že to odnesie zrak a namiesto toho som v zime maródil s chrbtom. Odvtedy chodím pravidelne cvičiť a na základe odporúčania fyzioterapeuta som si kúpil aj zdravotnú stoličku Adaptic. Cítim sa ako znovuzrodený. Chvíľku mi trvalo, než som si na ňu privykol, ale dnes na ňu nedám dopustiť!

Používame cookies.
Súhlasím