☝️ Vedeli ste, že nám môžete stoličku Adaptic vrátiť až 30 dní od zakúpenia? ☺️

Všetko o problémoch krčnej chrbtice a šije

Odborné články a účinné cvičenia na krčnú chrbticu a šiju

Články na tému krčná chrbtica, šija

Nielen pre našich zákazníkov pripravujeme pravidelné články obohatené o tipy a odborné rady lekárov na rôzne témy týkajúce sa zdravia.

Cvičenia na tému krčná chrbtica, šija

S odborníkmi na fyzioterapiu sme pre vás pripravili súbor jednoduchých cvikov, ktoré môžete cvičiť doma alebo v kancelárii.

Odborníci odpovedali na tému krčná chrbtica, šija

Bolesť hlavy

Dobrý deň..chcel by som sa opýtať, či môžem mať problém s krčnou chrbtice aj v prípade,že okrem silnej, tlakovej bolesti hlavy a očí nemám žiadne iné symtomy,ktoré by tomu nasvedčovali?..absolvoval som už rôzne vyšetrenia, ktoré by mohli súvisieť s bolesťou hlavy a očí vrátane očného samozrejme..okrem tera ortopédie,tam som ešte nebol, lebo osobne to považujem za málo pravdepodobné,ale radšej sa opýtam aj Vás.. ďakujem s pozdravom Pavol

Dobrý deň,

príčina bolesti hlavy môže byť rôzna, najčastejšie sa stretávam s bolesťami hlavy z preťaženia (stres, únava, zlé držanie tela). Zvýšené napätie v oblasti krku, šije a tvárových svalov sťahuje cievy a dráždi nervy smerujúce do hlavy a mozgu. To potom spôsobuje tupú a silnú bolesť, ktorá sa prejavuje v spánkoch, spánkoch a v zadnej časti hlavy. Ďalšou príčinou bolesti hlavy môžu byť aj blokády krčnej chrbtice, o ktorých možno ani neviete. V tomto prípade je ideálne navštíviť neurológa alebo vyškoleného fyzioterapeuta, ktorý sa špecializuje na krčnú chrbticu, ktorý vám pomôže odblokovať ju a poradí vám cviky, ktoré zabránia návratu blokád.

Zobraziť celú odpoveď